Sė shpejti programet te viti 2008 te forumi ynė toni-hacking

Prej Askujt Nuk Kam Frik, Askend se Adhuroj, Jam Rob i All-llahut qė veq nė tė besoj...
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 mshefe Folderin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
naki-hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 86
Registration date : 24/12/2007

MesazhTitulli: mshefe Folderin   Sat Dec 29, 2007 1:35 pm

1. krijo nj? folder te ri
2. Rename (Rimeroje dhe shtype ALT+0160)
3.Kliko me te djathta ?n "Properties","coustimize","change icon"
4.K?rkoje Neper icona (jan 3 te padukshme) dhe ate selektoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
mshefe Folderin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Sė shpejti programet te viti 2008 te forumi ynė toni-hacking :: software-
Kėrce tek: